نمایشگاه عکس بهاییت در آینه اسناد در کلات نادری برگزار شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کلات نادری از برگزاری نمایشگاه عکس «بهاییت در آینه اسناد» در این شهرستان خبر داد: 

هادی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان خاطرنشان کرد: هدف این نمایشگاه به تصویر کشیدن چهره واقعی کسانی است که در دوره پهلوی دوم سرمایه ملی  کشور را چپاول کردند و بدون هیچگونه دلسوزی در خدمت و اختیار فراماسونها و اسرائیل قرار می‌دادند،متاسفانه این افراد از نزدیکان دربار و از وزیران محمدرضا پهلوی بودند.

وی گفت: این نمایشگاه از روز سوم خرداد به مدت یک هفته و با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کلات نادری در محل سالن مشترک این اداره و کتابخانه عمومی در حال برگزاری است، که علاقمندان به فرهنگ و تاریخ می‌توانند از هشت بامداد تا ساعت 20 هر روز جز جمعه‌ها دیدن کنند و با بخش کوچکی از تاریخ پر فراز و نشیب ایران آشنا شوند.

اسماعیلی افزود: بهاییت نقطه مقابل اسلام است، این مهم برهمگان آشکار است. هم از لحاظ محتوایی و هم از لحاظ ساختاری نیز به طور کامل در برابر دین  اسلام قرار گرفته است. این شیوه ضد مذهبی در برابر روشنگری دین اسلام حرفی برای گفتن ندارد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کلات نادر خاطرنشان کرد: عالمان و روشنفکران دینی همواره پاسخهای کوبنده‌ای به پرسشهای واهی و بی‌محتوای این آیین نو ظهور داده‌اند، در عین حال سردمدارن این شیوه ضد دینی با شیوه‌های گوناگون قصد به انحراف کشاندن نوجوانان و جوانان این مرز و بوم را دارند.


شهرستان‌ها  14:48:41 1393/03/05

933-3690-5 کد خبر


خبرنگار: 15151

منبع خبر :خبرگزاری دانشجویان ایران ((ایسنا ))
انتهای پیام

 

م

/ 0 نظر / 18 بازدید