برپایی نمایشگاه عکس با موضوع آزاد
ساعت ۱:٥٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۳٠ فروردین ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: نمایشگاه ،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کلات

همزمان با دهم اردیبهشت روز ملی خلیج فارس اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کلات برگزار می کند .

نمایشگاه عکس با موضوع آزاد با حضور هنرمند عکاس بومی  آقای  سید رسول عزیزی سینی .

این نمایشگاه دهم اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با روز ملی خلیج فارس در محل نمایشگاه دائمی صنعت ومعدن شهرستان کلات افتتاح می شود . در این نمایشگاه 35عکس هنری با موضوعات ایثار و شهادت - طبیعت کلات - فرهنگ  بومی منطقه و ...در اندازه های 50 در 70 برای عموم همشهریان و علاقمندان به هنر کلات نمایش داده می شود . در کنار نمایش عکس  کلاسهای آموزش عکاسی  نیز دایر است .

 

ضمنا  رایزنی های  اولیه با  شورای محترم  روستای لاین نو  انجام گرفته و در صورت  آماده سازی فضای نمایشگاهی  این نمایشگاه  بمدت 2 روز نیز در آنجا دایر خواهد شد .

 


 
برپایی نمایشگاه توانمندی های بانوان در شهرستان کلات
ساعت ۱:٤٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۳٠ فروردین ۱۳٩۳   کلمات کلیدی: نمایشگاه ،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کلات

همزمان با زاد روز با سعادت دخت نبی اکرم (ص) نمایشگاه توانمندی های بانوان شهرستان کلات در محل نمایشگاه صنعت ومعدن واقع در روبروی کاخ خورشید افتتاح شد .

این نمایشگاه به همت ادارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ‘ بهزیستی ‘بسیج خواهران ‘ کمیته امداد امام خمینی ‘ آموزش و پرورش ‘ اداره صنعت ومعدن ‘سهام عدالت ‘ امور بانوان فرمانداری و میراث فرهنگی از ساعت 8 صبحلغایت 12 و سی دقیقه وبعد از ظهر از ساعت 4 الی 8 شب پذیرای اسقبال کنندگان عزیز می باشد .


 
شیوه شهادت شهید ناصر سلطانی مقدم از کارکنان نیروی انتظامی در منطقه خاش
ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٤ فروردین ۱۳٩۳   کلمات کلیدی:
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی خراسان رضوی درباره نحوه شهادت شهید ناصر سلطانی مقدم از پرسنل خدوم این نیرو به خبرنگار ما گفت: طی دوروز گذشته و در جریان در گیری با اشرار شرق کشور در منطقه خاش استان سیستان و بلوچستان، شهید ناصر سلطانی مقدم مورد حمله قرار می گیرد. 
سرهنگ غلامعلی واعظی مقدم اضافه کرد: در این حرکت مذبوحانه 12 تیر به سمت خودروی وی شلیک می شود که اصابت دو تیر منجربه شهادت شهید سلطانی مقدم می شود .
وی این شهادت را به رهبر معظم انقلاب، مردم شهید پرور مشهد ،پرسنل خدوم و زحمت کش نیروی انتظامی، خانواده شهید و به ویژه همسر وی تبریک و تسلیت گفت .
 منبع : روزنامه شهر آرا مشهد 27  اسفند 92

نسخه درحال نمایش: